به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا ، معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای از دست اندرکاران تعلیم و تربیت خواست با عنایت به اهمیت برگزاری اردوهای دانش آموزی و ضرورت آن در تحقق تربیت جامع و متوازن ، پیشنهادات خود را برای بالا بردن افزایش ایمنی اردوهای دانش‌آموزی تا پایان مهر ماه 96 به این معاونت ارسال کنند.
در این اطلاعیه آمده است برگزاری اردوهای دانش آموزی همیشه کانون توجه برنامه ‌ریزان و دست اندرکاران نظام آموزش و پرورش کشور بوده و لذا به منظور برگزاری اردوهایی اثربخش و با ضریب ایمنی بالا، دستورالعمل‌هایی در سال‌های قبل و بعد از انقلاب اسلامی، تدوین و به تدریج کامل‌تر شده است.
این اطلاعیه با اشاره به آخرین ویرایش دستورالعمل اردوهای دانش آموزی که در سال 1389 تنظیم و ابلاغ شده است از صاحبنظران عرصه تعلیم و تربیت خصوصاً فرهنگیان عزیز شاغل و بازنشسته درخواست کرده اینک که نسخه جدید این دستورالعمل در دست بررسی و تصویب نهایی است ، در تدوین نهایی این دستورالعمل با محوریت پرسش چگونه می‌توان ضریب ایمنی اردوهای دانش‌آموزی را افزایش داد؟ مشارکت کنند.
بنابراین گزارش علاقمندان می‌توانند ضمن مراجعه به آدرس اینترنتی http://medu.ir پیش‌نویس دستورالعمل جدید را دریافت و نظرات تکمیلی و اصلاحی خود را تا 30 مهرماه به آدرس الکترونیکی moavent.pt@medu.ir ارسال کنند.
فراهنگ 1417 ** 1823 خبرنگار: سید مهدی حسینی** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


ارائه راهکار برای افزایش ضریب ایمنی اردوهای دانش‌آموزی

پاسخ دهید