به گزارش ایرنا حجت الاسلام رسول جمشیدی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: بزرگترین اهمیت و احترام به سالمندان رسیدگی فرزندانشان به آنان بوده و این توصیه دینی نیز در اسلام بسیار توصیه شده است.
وی با اشاره به شهادت شهید حججی و تشییع با عظمت این شهید اظهار کرد: حضور جدی و گسترده اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان در مراسم تشییع این شهید نشان از تجدید بیعت دوباره مردم این سرزمین با ارزش‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب بود.
امام جمعه چایپاره بیان کرد: دشمنان از هر فرصت استفاده می کنند تا جوانان ما را از مسیر انقلابی گری دور کنند و تشییع باشکوه شهید حججی تمامی نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.
حجت الاسلام جمشیدی گفت: این حضور پر شور به دنیا و استکبار جهانی نشان داد که این مردم در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی همانند جوانان دهه 60 از جان می گذرند و از انقلاب، اسلام و نظام در مقابل دشمنان محافظت می کنند.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اضافه کرد: نیروهای سبز پوش همان مدافعان حریم شهر هستند و در این راه نیز شهدای بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.
وی ادامه داد: یادمان های شهدای نیروی انتظامی را باید در جای جای شهرها نصب کرد تا قدری از ایثار این نیروها جبران شود زیرا نیروی انتظامی از نیروهای موثر در امنیت داخلی شهر چه در دوران دفاع مقدس و چه در حال حاضر است.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام رسول جمشیدی تحصیل کرده قم و دارای دکترای علوم حوزوی است؛ شهرستان چایپاره یکی از شهرستان های شمالی آذربایجان غربی است و با مساحتی حدود 940 کیلومتر مربع در شمال شهرستان خوی قرار دارد و حدود 28 هزار نفر جمعیت شهری را در خود جای داده است.

8135/ 3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


تکریم سالمندان از والاترین وظایف جامعه اسلامی است

پاسخ دهید