عباس اویسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه سخنان سخیف ترامپ حتی ارزش پاسخگویی را ندارد اظهار داشت: مباحث مطرح شده ترامپ علیه ایران بیانگر ناآگاهی وی از تاریخ، جغرافیا، سیاست و اخلاق بین المللی است.
وی ادامه داد: آمریکا به عنوان سلطه گر همواره سعی در معرفی خود به عنوان قدرت تاثیر گذار در معادلات جهانی داشته و بر این اساس همواره توطئه های زیادی را علیه ملت ها بکار بسته است.
وی افزود: از آنجایی که انقلاب اسلامی ایران تمام برنامه های استکبار جهانی را بهم ریخته همواره مورد دشمنی آمریکا واقع شده است.
وی بیان کرد: نام خلیج فارس به عنوان یک نامی ماندگار در تاریخ و در متون دوره باستان ذکر شده است و هیچگاه تغییر نخواهد کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان با اشاره به سخنان ترامپ درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه از قدرت و محوبیت خاصی در میان تمام ایرانیان برخوردار است و به گفته امام راحل(ره) «اگر سپاه نبود کشور هم نبود»
اویسی افزود: همچنین در قانون اساسی کشور از سپاه به عنوان مدافع ارزش های انقلاب اسلامی یاد شده است.
وی ادامه داد: اقدامات سپاه در ایران تنها نظامی نیست بلکه این نهاد مقدس در بخش های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و غیره برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی فعالیت می کند.
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به همت جوانان سپاهی خود تمام معادلات دشمنان دنیای اسلام را در کشورهای منطقه برهم زده است.
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا جمعه شب در اعلام سیاست های راهبردی کاخ سفید بر ضد ایران سخنرانی کرد و نام خلیج فارس را جعل کرد و خواستار بازنگری در مفاد برجام شد.
7316**3213 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اکبر نوریانتهای پیام /*


سخنان ترامپ سبب متحد شدن بیشتر ایرانیان شد

پاسخ دهید