به گزارش شامگاه سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا مستقر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، این رویداد در ادامه سلسله نشستهای تخصصی داخلی و خارجی در ششمین روز نیز شاهد برگزاری شش نشست داخلی توسط دفتر مطالعات رسانه و خارجی اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.
اولین نشست داخلی چهارشنبه (فردا) با حضور محمد خدادی مدیر عامل ایرنا، محمد مهدی فرقانی روزنامه نگار و رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، آرش خوشخو سردبیر روزنامه هفت صبح با عنوان ‘ روزنامه نگار از کارگزار تا حرفه ای’ ساعت 15:30 تا 17در تالار گفتگو 2برگزار می شود.
دومین نشست نیز با عنوان ‘ رسانه ها و قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات ‘ با حضور مهرشاد ایمانی خبرنگار روزنامه قانون، علی صالح آبادی مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح و محمد رضا محمدی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ساعت 17:45 تا 18:45 در تالار شماره 3 برگزار می شود. همچنین در بخش رسانه های خارجی هم چهارنشست در ساعات مختلف چهارشنبه برگزار می شود. اولین نشست با عنوان خبرگزاری شین هوا و آینده جاده ابریشم با حضور دونگ مو رییس دفتر خبرگزاری شین هوای چین ساعت 10:30تا 11:30در پاویون رسانه های خارجی برگزار می شود. دومین نشست نیز با عنوان معرفی خبرگزاری آذر تاج و تشریح وضعیت مطبوعات در منطقه آسیای میانه و قفقاز با حضور رابیل کتان اف رییس دفتر خبرگزاری آذرتاج آذربایجان ساعت 15 تا 16 در پاویون رسانه های خارجی ررگزار می شود. سومین نشست با عنوان راهکارخبرگزاری ها و شبکه های تصویری برای عبور از بحران ناشی از ظهور رسانه های نوین در ساعت 16:15تا 17:15 در پاویون رسانه های خارجی برگزار می شود. چهارمین نشست نیز با عنوان چالش های فراروی روزنامه ها با تاکید بر روزنامه های دولتی اتوسان در عصر رسانه های اجتماعی ساعت 18 تا 19 در تالار گفتگوی رسانه های خارجی برگزار می شود.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات تا جمعه هفته جاری در مصلای امام خمینی ره پذیرای علاقه مندان و بازدید کنندگان از این رویداد بزرگ رسانه ای است.
شبک **1355 **1983**3404** تهیه و تنظیم : علی اکبرقزوینیان**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


ششمین روز نمایشگاه مطبوعات و شش نشست تخصصی

پاسخ دهید