به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام یوسف جمالی روز پنج شنبه در جمع طلبه های خواهر بوشهر با تاکید بر برنامه‌های دشمنان برای تخریب مقدسات جامعه اسلامی افزود: علم سیاه و پیراهن مشکی در ایام ماه محرم خاری است بر چشم کسانی که نمی‌توانند ولایت‌مداری مردم و ارزش‌های والای شهدا را تحمل کنند.
وی بیان کرد: برگزاری مراسم‌های ایام ماه محرم در نقاط مختلف، سیاه‌پوش شدن شهر، علم مشکی و اشک برای امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع) نشان می‌دهد که مسیر و فرهنگ اباعبدالله الحسین(ع) به سرعت به پیش می‌رود.
جمالی افزود: اگر امروز می‌بینیم در مقابل سیاه‌پوشی موضع گرفته می‌شود نه مخالف پارچه مشکی هستند، بلکه این را نماد ولایت می‌دانند و از جهتی هم برای اینکه یک جریان سیاسی خاص از این حرف‌ها خوشش بیاید، خودشیرینی می‌کنند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: اگر امروز جلوی ترفندهای تخریب ارزش‌ها و نمادهای ولایت گرفته نشود، فردا نوبت دیگر ارزش‌های جامعه است.
جمالی اظهارداشت:باید مجموعه‌های ارزشی جلوی این‌ ترفندها بایستند و به صورت شفاف موضع گرفته و محکوم کنند تا بستری برای سال‌های آینده فراهم نشود.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، طلاب، روحانیون و مردم عاشورایی را مدافعان ولایت دانست و افزود: روحانیت همواره در جامعه پیشتاز بوده و مردم را نسبت به توطئه‌ها آگاه می‌کند چراکه بصیر‌ت‌افزایی و دفاع از ولایت از رسالت‌های مهم طلاب و روحانیون است.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


مدیرحوزه علمیه خواهران بوشهر:نمادهای ولایت هدف تخریب دشمن قرار گرفته است

پاسخ دهید