به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پایگاه خبری تحلیلی چهلستون قزوین به نقل از نایب رئیس کمیسیون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شورای اسلامی شهر قزوین آورده است: تخصصی نمودن بدنه شهرداری بسیار واجب است و نیروهای متخصص و کارشناس باید در بخشهای مورد نیاز مدیریت شهری به کارگرفته شوند.
به گفته زهرا یوسفی وضعیت قراردادهای نیروهای حجمی شهرداری از شرایط مطلوبی برخوردار نیست و باید در این خصوص شاهد تغییرات بود.
محسن حق شناس، رئیس کمیسیون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شورای اسلامی شهر قزوین نیز گفته است: شورای پنجم مصمم است ضمن همکاری و همفکری با مدیران شهرداری نسبت به حل تبعیض در وضعیت کاری کارکنان شهرداری اقدامات حکیمانه انجام دهد.
این پایگاه خبری همچنین در خبر دیگر به نقل معاون اقتصادی استاندار قزوین آورده است: باید مدیران دستگاه های اجرایی اهتمام ویژه ای نسبت به بهره گیری از ظرفیت های استان داشته باشند و با روزآمد کردن اطلاعات خود زمینه ارائه آنها را به سرمایه گذاران خارجی و سفارت خانه ها فراهم آورند.
به گفته منوچهر حبیبی، حوزه سرمایه گذاری استان به 2 بخش داخلی و خارجی تقسیم شده و جذب سرمایه گذاری خارجی به اداره امور اقتصاد و دارایی و جذب سرمایه گذاری داخلی به مرکز جذب سرمایه گذاری استان محول شده است.

**پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین
این پایگاه خبری به نقل از رئیس اورژانس استان قزوین از واژگونی مینی بوس در جاده قزوین به تاکستان که 17 مصدوم برجای گذاشت خبرداده است.
به گفته دکتر پیمان نامدار پس از بررسی و دسته بندی مصدومان این حادثه توسط تکنسین‌های اورژانس 17 مصدوم در صحنه حادثه بودند که حال 2تن از آنان بدحال اعلام شد.
این پایگاه خبری همچنین به نقل از مدیر مرکز عملیات علوم پزشکی قزوین از9 کشته و مصدوم در تصادف زنجیره‌ای آزادراه قزوین- تهران خبر داد.
این پایگاه خبری همچنین در خبری دیگر از مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین آورده است: در پدافند سایبری، نیازمند ایجاد یک ساختار و نظام بومی در استان هستیم.

**پایگاه خبری شاخص نیوز
این پایگاه خبری به نقل از جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان قزوین با اشاره به اینکه در 6 ماهه سال جاری حدود 109 فقره پرونده تخریب بررسی شده، به نقل از وی آورده است: اطفای حریق در مراتع استان نسبت به سال قبل 60 درصد کاهش داشته است.
این پایگاه خبری همچنین به نقل از فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه مجموع سوانح جاده‌ای استان در 6 ماهه ابتدای سال 13 درصد کاهش داشته است، به نقل از این مسئول آورده است: در این مدت در تصادفات منجر به جرح 23 درصد و منجر به فوت با 24 درصد کاهش مواجه بوده ایم.
استان قزوین دارای 101رسانه اعم از روزنامه،هفته نامه،ماهنامه،خبرگزاری و پایگاه خبری است.
7389*3013
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


مروری بر عناوین پایگاه های خبری قزوین (چهارشنبه)

پاسخ دهید